Tijdens Write for Rights komen we ieder jaar rond 10 december in actie voor mensen die onterecht vastzitten of worden bedreigd vanwege hun werk, mening of om wie ze zijn. We sturen honderdduizenden brieven naar koningen, ministers en presidenten en vragen hun een einde te maken aan onrecht. Ieder jaar levert dat succes. Activisten komen vrij, onrecht stopt. Doe ook mee!
Nodig mensen uit bij je thuis of regel een gezellige schrijflocatie. Je kunt ook een online Write for Rights-actie opzetten en de deelnemers zelf een thuisschrijfpakket laten bestellen. Kies wat bij jou past. Wij helpen je met gratis materialen, promotie en advies.
Lees meer
Tijdens Write for Rights op School komen scholen massaal in actie om mensen die het slachtoffer zijn van onrecht te helpen. Bijna 45.000 leerlingen en studenten schreven vorig jaar brieven en kaarten om hen te steunen. Dat had een groot effect: een onterecht gevangen milieuactivist is al vrij! Doe jij dit jaar ook mee met jouw school?
Lees meer
Bij het team van Write for Rights: writeforrights@amnesty.nl.
Volg Wordt Vervolgd