Steun lhbti+-activisten
uit Turkije en Oekraïne
Stuur ze een kaartje
Laat de lhbti+-activisten van
ÜniKuir en Sphere weten dat je achter ze staat
Activisten van ÜniKuir (Turkije) en Sphere (Oekraïne) komen tijdens de Amsterdam Pride op 5 augustus naar Nederland! Stuur hen gratis een online groetenkaartje
De activisten van ÜniKuir blijven zich inzetten voor lhtbi+-rechten in Turkije. En dat terwijl de Pride in Ankara, de Turkse hoofdstad, al een aantal jaar verboden is. Pride-acties worden daar door de autoriteiten met grof geweld neergeslagen.
De activisten van Sphere zorgen voor een veilige plek voor de lhbti+-gemeenschap en vrouwen in Oekraïne. Door de oorlog kan de Pride niet doorgaan. Zij blijven zich ondanks de oorlog een veilige plek bieden voor lhbti+’ers in Oekraïne.
In hun eigen land kunnen ze geen Pride organiseren. Daarom geven wij graag een podium aan deze activisten tijdens de Canal Pride in Amsterdam. Op de boot geven we hen alle kaartjes. Zo laten we ze weten dat ze er niet alleen voor staan.