Movies that Matter Festival
Movies that Matter is een Nederlands filmfestival voor films over mensenrechten en menselijke waardigheid en vindt plaats in Den Haag van 20 tot en met 28 maart. In de aanloop naar het festival wordt het programma stap voor stap onthuld.
Het filmfestival vertoont zowel documentaires als speelfilms. In discussies en talkshows naar aanleiding van de films wisselen filmmakers, mensenrechtenactivisten en het publiek van gedachten. Het festival wordt georganiseerd door de stichting Movies that Matter.
Wanneer
20 - 28 maart 2026
Programma
Het Movies that Matter Festival toont meer dan 90 films. Via het programma-overzicht vind je alle films en kun je tickets kopen.
Uitgelicht!
Op zondag 22 maart kun je bijvoorbeeld naar de film The Woman Who Poked the Leopard, een indringend portret van de Oegandese dichter & activist dr. Stella Nyanzi.
Amnesty-woordvoerder Elke modereert het nagesprek en de lokale Amnesty-groep is aanwezig om actie te voeren voor Oegandese oppositieleider Kizza Besigye.
Locatie
Den Haag
, Den Haag