Kom schrijven tegen de asielwetten bij Perron 18 in Roodeschool
Joop organiseert een schrijfactie in het kader van de actie stop de asielwetten bij Perron 18 in Roodeschool. Iedereen is welkom én er is koffie en thee!
Over de actie:
Iedereen heeft recht op een menswaardig bestaan. Toch liggen er onmenselijke, onrechtvaardige en onuitvoerbare asielwetten voor in de Eerste Kamer. De Eerste Kamer kan de asielwetten stoppen. Samen roepen wij Eerste Kamer-leden op om tegen deze onmenselijke wetten te stemmen. Kom langs, leer meer over de asielwetten, en schrijf een kaart aan de politiek!
Als de Eerste Kamerleden deze wetten goedkeuren, worden mensen zonder verblijfspapieren strafbaar. Gezinnen, ouderen, mensen die hier vaak al jaren wonen, werken en bijdragen aan de samenleving – kunnen dan niet meer meedoen en worden kwetsbaar.
Wanneer
za. 14 maart 2026
10.00 - 12.00 uur
Goed om te weten
Joop organiseert een schrijfactie in het kader van de actie stop de asielwetten bij Perron 18 in Roodeschool. Iedereen is welkom én er is koffie en thee!
Voor vragen neem contact op met Joop: riaenjoopvandenakker@gmail.com
Locatie
Perron 18
Hooilandseweg 18, 9983 RE Amsterdam