Keti Koti Herdenking Breda

Op dinsdag 30 juni 2026 herdenken we de mensen die hebben geleefd onder de druk van slavernij en koloniale overheersing.

Om 17.00 is er een dialoogtafel met Heri Heri maaltijd. Hiervoor graag aanmelden bij het Chassé Theater, Breda
Om 19.00 begint het officiële programma.

De dag erna, op 1 juli is de Viering van de Afschaffing van de Slavernij. Vanaf 16.00 ben je van harte welkom. Met veel muziek en dans!

Over Keti Koti

Keti Koti is een van oorsprong Surinaamse feestdag, waarop de afschaffing van de slavernij wordt herdacht en gevierd. Dit doen we jaarlijks op 1 juli, omdat op deze datum in 1863 de Emancipatiewet van kracht werd in Suriname en op de Nederlandse Antillen. De term Keti Koti is afkomstig uit het Surinaams (Sranantongo) en betekent ‘ketenen gebroken’.

Aanmelden

Aanmelden kan via het Chassé Theater Breda.

Aanmelden

Locatie

Breda Chassé Theater

Claudius Prinsenlaan 8, 4811 DK Breda