Home > Steun Amnesty: Word lid
Banner
Amnesty.nl Homepage
© Reuters

WORD LID

Met uw donatie zet Amnesty International zich in voor de duizenden slachtoffers van bijvoorbeeld vervolging, discriminatie en marteling. Amnesty is hét goede doel voor mensenrechten. Om onafhankelijk te blijven, neemt Amnesty geen donaties aan van overheden. Daarom zijn wij in ons werk afhankelijk van donaties van mensen zoals u. Help nú mee ter bescherming van de mensenrechten wereldwijd en word lid van Amnesty.
Ja, ik word lid en machtig Amnesty International om tot wederopzegging het volgende bedrag van mijn rekening te schrijven:

* Verplicht veld

Bedrag * €4,50
€7,50
€10,-
€15,-
Anders, namelijk:
Frequentie *
Bank- of gironummer *
Man / Vrouw *
Achternaam *
Tussenvoegsel (van, de, etc.)
Voorletters *
Straatnaam *
Huisnummer *
Huisnummertoevoeging (a, b, bis, II, etc.)
Postcode *
Woonplaats *
Telefoonnummer *
E-mailadres *
Geboortedatum *

Als lid van Amnesty ontvangt u ons kwartaalblad AmnestyNL.

Actief lidmaatschap Ja, ik ben geïnteresseerd in actief lidmaatschap
Opmerkingen
 

U bent al lid voor €10,00 per jaar.
Amnesty International vindt uw privacy erg belangrijk en zal dan ook zorgvuldig met uw persoonsgegevens omgaan. Uw gegevens worden niet verstrekt aan derden. U kunt uw gegevens opvragen of laten wijzigen via de ledenadministratie. Wij gebruiken uw gegevens voor onze administratie, om u te informeren over ons werk, om uw steun te vragen voor acties en voor incidentele verzoeken om bijdragen. Met het doorgeven van uw e-mailadres geeft u Amnesty toestemming hiervoor ook uw e-mailadres te gebruiken.

Vrijdag 3 september 2010
Bekijk sitemap
Zoeken
Uw steun aan Amnesty helpt!
Mutabar Tadzhibaeva. Foto: AI
‘Ik heb 900 dagen doorgebracht op een marteleiland’… Ik hield het alleen maar vol dankzij de steun van mensen die zich mijn lot aantrokken.’

Mutabar Tadzhibaeva uit Oezbekistan. Zij kreeg in 2006 acht jaar gevangenisstraf nadat ze kritiek uitte op politiegeweld tegen vreedzame demonstranten. Op 2 juni 2008 kwam zij vervroegd vrij.
CBF-keur
CBFAmnesty International Nederland voert het keurmerk van het CBF, het Centraal Bureau Fondsenwerving. Dit betekent dat er streng gelet wordt op de bestedingen van Amnesty. Wilt u meer weten wat Amnesty doet met het geld dat zij ontvangt? Lees de folder Goed Besteed.